AKTUALNOŚCI

Badanie profilaktyczne serduszka Nymerii

Dziś w Krakowie gościł dr Rafał Niziołek, specjalista kardiolog, więc postanowiłam skorzystać z tej okazji i profilaktycznie przebadać naszą Nymerię. Ku mojej radości serduszko Nymerii jest zdrowe, bije miarowo i ma moc nas kochać! Wynik badania – NORMAL!

Drugie urodziny Caspiego

Dziś Caspy kończy dwa lata. No cóż, mentalnie chyba już się pogodził z faktem, że jest kotem, tylko trochę większym i szczekającym, zaś koty zrozumiały, że to wielkie coś nie zrobi im krzywdy. Wszystkiego najlepszego Caspisiu, wielu cudownych lat pod czujnym okiem norwegów. Oby zawsze towarzyszyli Ci Twoi dwunożni, opiekowali się Tobą i zapewniali komplet rąk do głaskania, rzucania piłeczek i – najważniejsze – wrzucania kul-smakul do miski.

Zaczynamy sezon wystawowy 2013 w Krakowie

Za nami wielce udany weekend spędzony na Międzynarodowej wystawie kotów w Krakowie. Naszą hodowlę reprezentowały dwa koty – dobry duch Anatol i szwedzka królewna Nymeria. Nymsi po raz pierwszy wystąpiła w klasie otwartej i w sobotę otrzymała ocenę Ex1, certyfikat CAC i była nominowana do panelu Best in Show, zaś w niedzielę otrzymała ocenę Ex1 i certyfikat CAC.

Anatol w sobotę otrzymał ocenę Ex1, certyfikat CAP, nominację do Panelu Best in Show, a następnie zdecydowaną większością głosów (5:1) został wybrany najpiękniejszym kastratem kategorii II. Był to trzeci certyfikat CAP Anatola i tym samym uzyskał on tytuł Premiora. W niedzielę nasze kocisko uzyskało ocenę Ex1, certyfikat CAPIB, nominację do Best in Show i ponownie zostało wybrane najpiękniejszym kastratem kategorii II (rozkład głosów 5:1). Czyżby nowa wystawowa gwiazda wśród kastratów nam wyrosła???

Zdjęcia – Rafał Miłkowski, Una Voce*PL

Badanie profilaktyczne Cyberka

Pojechaliśmy z cyberkiem do Warszawy na badanie serca. Badanie zostało wykonane przez Panią dr n. wet. Urszulę Bartoszuk-Bruzzone i nie wykazało żadnych nieprawidłowości w kocim serduszku. Wynik badania kardiologicznego normalny! Bardzo się cieszymy!!!

1 ... 2 3 4