AKTUALNOŚCI

Drugie urodziny Cybera

Nasz cyberek skończył dziś dwa latka. Jest mega-mruczakiem i rozkoszniakiem, życie z nim to wielka przygoda! Cyberku życzymy ci zdrówka, dużej ilości kuli-smakuli w miseczce i zawsze miękkiego ludzkiego mebelka do przytulenia się!

World Cat Show Poznań 2011

Wielkie święto kociarzy w Polsce – w Poznaniu odbyła się światowa wystawa kotów federacji FIFe. Przyjechało ponad 1500 kotów, z całego świata, w tym z tak odległych krajów jak np. Brazylia. W tym gronie znalazły się także dwa moje koty – cyber[shot] i Amon Amarth, oba niestety uległy konkurencji (otrzymując ocenę Ex2), ale możliwość podziwiania najpiękniejszych kotów, rozmowy z hodowcami, emocje towarzyszące finalnym wyborom były niezapomniane.

Międzynarodowa wystawa kotów w Warszawie

Nie mogło nas zabraknąć na międzynarodowej wystawie kotów rasowych w Warszawie – w sobotę cyber[shot] otrzymał ocenę Ex1 i certyfikat CAGCIB, został wybrany najlepszym kotem w kolorze (BIV) oraz najlepszym dorosłym kocurem kategorii drugiej (BIS), zaś w niedzielę otrzymał ocenę Ex1 i certyfikat CAGCIB. Amon Amarth w oba dni otrzymał ocenę Ex1 i zdobył certyfikaty CAGPIB.

Wyprawa do pana psa idealnego

Wybraliśmy się w długą podróż, aż za czeską Pragę, a powodem nie była wcale wystawa kotów!!! Pojechaliśmy na spotkanie z Panem Psem Idealnym (ale o tym to się mieliśmy przekonać dopiero później), małym szaro-burym owczarkiem australijskim. Do naszego grona dołączył Casper Valkar*CZ, po domowemu Caspy, nasze „bzisko”…

1 2