AKTUALNOŚCI

Pierwsze kocięta norweskie leśne naszej Muni

W minioną sobotę (9 września) w naszej domowej hodowli powitaliśmy na świecie kocięta norweskie leśne – miot N. Rodzicami kociąt są MoonlightShadow Taurandir*PL (f 24) oraz SC cyber[shot] Groove Armada*PL JW, DVM, DSM (n 09 22). Mamy 2 kocurki (rudego z białym, tygrysio pręgowanego oraz czarnego z białym, klasycznie pręgowanego) oraz 2 koteczki (obie szylkretki cętkowane). Zapraszamy do zakładki „kocięta”, gdzie jest więcej informacji o poszczególnych kociakach oraz ich indywidualne galerie.

Taurandir

Taurandir

Spodziewamy się kociąt

Na jesieni br. spodziewamy się kociąt po naszym utytułowanym kocurze – SC cyber[shot] Groove Armada*PL JW, DVM, DSM oraz kotkach: IC S*Restless Nymeria i MoonlightShadow Taurandir*PL.

Międzynarodowa Wystawa Kotów w Warszawie

Ależ to były emocje… Po czterech latach przerwy powróciliśmy z naszym kocurkiem na ringi wystawowe i wzięliśmy udział w Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Warszawie (2-3.09.2017). Ku naszej wielkiej radości cyberek potwierdził swoją wielką klasę zdobywając ostatnie dwa certyfikaty na Supreme Championa, otrzymując dwukrotnie nominację do panelu Best in Show i będąc w oba dni wybranym najpiękniejszym kocurem kategorii drugiej. A to wszystko w wieku 7 lat i 9 miesięcy!!!


Tym samym cyber z przytupem zakończył swoją karierę wystawową w kategorii kocurów hodowlanych zdobywając najwyższy tytuł  federacji FIFe - Supreme Champion, po drodze zgarniając tytuły: JUNIOR WINNER, DISTINGUISHED VARIETY MERIT, DISTINGUISHED SHOW MERIT. Tak, jesteśmy bardzo dumni z naszego Bąbelka!!!