AKTUALNOŚCI

Mikołajkowy prezent!

Postanowiliśmy pokazać naszą „małą” księżniczkę na międzynarodowej wystawie kotów organizowanej przez EKKR w Warszawie. Wyniki Nymerii przeszły moje najśmielsze oczekiwania – Nymcia otrzymała ocenę Ex1, CACIB oraz została nominowana do panelu Best in Show, podczas którego została wybrana najpiękniejszą kotką wystawy wśród kotów półdługowłosych. Podczas wyboru Best in Category otrzymała także 2 z 5 głosów. Mikołajkowym prezentem oraz miłym akcentem udziału w wystawie była sesja fotograficzna u Marty Borkowskiej (Sepis*PL Project). Na tych zdjęciach - CH S*Restless Nymeria z efektem WOW!!!

Piąte urodziny cyber[shot]-a

Nasze kocurro kończy dziś 5 lat. cyberek jest wyjątkowym dla mnie kotem, zawsze przy człowieku, wtulony w nogi, gdy czytam lub piszę, rozmruczany, gadatliwy, nic tylko głaskać i kochać! No cóż, odmienił on nasze życie, a każdy dzień w jego towarzystwie jest wyjątkowy. Mam nadzieję, że jeszcze wiele tych wyjątkowych dni przed nami, ciesz się zdrowiem i dokazuj!

Siódme urodziny Anatola

Mruczysław Doskonały kończy dziś siedem lat. To wiek dla kota wielce poważny, wszak na wystawach jest nawet osobna grupa wiekowa „weteranów” – właśnie dla kotów powyżej siódmego roku życia. Ale myślę, że Anatol czułby się wielce urażony, gdyby ktokolwiek zechciał nazwać go weteranem. Wszak wciąż skacze na najwyższe półki, domaga się długich spacerów, na których czujnym wzrokiem lustruje otoczenie. Pierwszy na kolanach, pierwszy przy misce, pierwszy przy człowieku… Sto lat Chłopie!

„L”-kotki kończą rok!

Jak ten czas ucieka… Równo rok temu, na świat przyszły pierwsze kocięta w mojej hodowli kotów norweskich leśnych Taurandir*PL. Opiekuńczą i czułą matką został mój „Skarb” – CH S*Restless Nymeria, zaś dumnym ojcem moje „Serce” – GIC cyber[shot] Groove Armada*PL JW, DVM. Kocięta wyrosły na przytulaśne i psotne istotki. Pędzą wygodne kocie życie, polegując na sofach w Radomiu, Ostródzie, Łodzi i Bradze, zajadając tłuste tuńczyki i nawołując swoich Dwunożnych do nieustannej zabawy i mizianek! Rozmowy z ich Opiekunami wywołują uśmiech na mojej twarzy i są najlepszą odtrutką dnia codziennego. 

1 2 3 ... 4