AKTUALNOŚCI

Przeprowadzkę czas zacząć...

Przygodo witaj! A więc przeprowadzamy się – przestrzeń życiowa dla ludzi i zwierzaków znacznie większa, a zabezpieczone tarasy czekają na kocich rezydentów.

Ależ to był weekend...

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie była miejscem debiutu wystawowego naszego Anatola. Kot zaprezentował się wyśmienicie – w sobotę otrzymał ocenę Ex1 i certyfikat CAP, pokonując bardziej utytułowanego konkurenta oraz był nominowany do finału Best in Show. Natomiast w niedzielę po otrzymaniu oceny Ex1 i certyfikatu CAP został nominowany do panelu Best in Show, gdzie wybrano go najlepszym kastratem kategorii drugiej (BIS). Na tej wystawie pokazaliśmy także naszą szwedzką perełkę, która w sobotę pokonując konkurencję otrzymała ocenę Ex1, zaś w niedzielę dodatkowo została wybrana najlepszym kotem w kolorze (BIV).

Trzy latka Cyberka

Sto lat, sto lat – hip hip hurra – niech żyje nam cyberek. Bąbelek kończy dziś 3 lata i zaczyna myśleć o poważnych w życiu sprawach…

Najlepszego Anatolku!

Axel, który był już „wujaszkiem” i „Alexis”, został przemianowany na Anatola i to imię chyba najbardziej mu się podoba. Pięć lat na poszukiwanie tożsamości chyba wystarczy, bo to właśnie dziś mija 5 lat od momentu, kiedy na świat przyszedł pierwszy miot w hodowli Groove Armada*PL, a wśród kociąt takie gwiazdy jak Armada (mama cyberka) i nasz Anatol. Najlepszego groovy-koty!!!

1 2 3 ... 4