AKTUALNOŚCI

Ależ to był weekend... Ależ to były emocje...

Postanowiliśmy pokazać się na międzynarodowej wystawie kotów rasowych w Warszawie – nasze futerka otrzymały następujące oceny – cyber[shot] – Ex1, CACIB, BIV i NOM (przegrywając wybór najlepszego kota kategorii drugiej w drugiej dogrywce…), zaś Amon Amarth – Ex1, CAPIB i NOM.

Pierwsze urodziny Cyberka

Cyberek dziś kończy rok, co za kocisko z niego… Najlepszego słoneczko, zawsze pełnych miseczek, sprzątniętych kuwetek i łapek chętnych do głaskania!!!

Międzynarodowa wystawa kotów w Poznaniu oraz specjalistyczna wystawa NFO

Ten weekend spędziliśmy w Poznaniu na międzynarodowej wystawie kotów rasowych oraz specjalistycznej wystawie kotów norweskich leśnych. Zabraliśmy tam zarówno cyberka, jak i Amisia. Amonek w sobotę otrzymał ocenę Ex1, certyfikat CAP – tym samym ukończył tytuł Premiora i był nominowany do finału Best in Show, w niedzielę zaś otrzymał ocenę Ex1, certyfikat CAPIB i nominację do finału Best in Show. cyberek pierwszego dnia uzyskał Ex1, certyfikat CAC – tym samym zakończył tytuł Championa i był nominowany do finału Best in Show, zaś w niedzielę otrzymał ocenę Ex1, certyfikat CACIB i nominację do finału Best in Show. Podczas sobotniej specjalistycznej wystawy kotów norweskich leśnych cyber[shot] został wybrany najlepszym kocurem dorosłym.

Debiut Cybera i Amonka w klasie otwartej podczas międzynarodowej wystawy kotów w Łodzi

Nasz pierwszy weekend wystawowy w klasie otwartej, byłam bardzo ciekawa, jak wypadnie cyber w konkurencji z dorosłymi kocurami. W sobotę zgodnie z przewidywaniami cyberek otrzymał ocenę Ex1, certyfikat CAC i… na tym zakończyła się nasza rywalizacja! Ale za to niedziela, ale za to niedziela – olbrzymie zaskoczenie dla mnie – ocena Ex1 i certyfikat CAC, najlepszy kot w kolorze (BIV) i najlepszy dorosły kocur kategorii drugiej (BIS) – ależ początek cyberkowej „dorosłości”. Amonek zarówno w sobotę, jak i w niedzielę otrzymał ocenę Ex1, certyfikaty CAP i nominację do finałów Best in Show.

1 2 3 ... 3